Kredyt BNP Paribas Bank Polska w Poznaniu – czy warto?

Kredyt BNP Paribas Bank Polska w Poznaniu – czy warto?

Klienci, którzy zaznajomili się już z tą ofertą, nie żałują swojej decyzji. Zapytani o to, dlaczego właśnie ten produkt zainteresował ich najbardziej, bez trudu wymieniają jego najważniejsze – ich zdaniem – atuty. Przede wszystkim jest to pożyczka, którą można zaciągnąć w obcej walucie – co jest w wielu przypadkach, bardzo rozsądną i opłacalną decyzją.

Klienci podkreślają też fakt, iż oferta ta daje możliwość 1 lub 3 miesięcznej przerwy w spłacaniu rat. 3 miesięczny okres „wakacji kredytowych” jest adresowany do osób, którym urodziło się lub którzy adoptowali dziecko zaraz po zaciągnięciu kredytu.

Kredyt BNP Paribas Bank Polska w Poznaniu – czy warto?
Kredyt BNP Paribas Bank Polska w Poznaniu – czy warto?

Ogromnie chwalona przez kredytobiorców jest też dodatkowa usługa taka jak ubezpieczenie: od nagłej utraty pracy, na wypadek śmierci głównego kredytobiorcy lub też w przypadku niezdolności do wykonania pracy. Dzięki temu, klient w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń czy zdarzeń losowych, które uniemożliwią mu spłacanie rat, może uniknąć nieprzyjemnych dla niego konsekwencji. Kredytobiorcy chwalą sobie również ofertę tą, przez fakt długiego okresu kredytowania – nawet do 30 lat, co może pomóc uniknąć w konsekwencji przykrego uczucia nadwyrężenia czy zbytniego obciążenia domowego budżetu. Oferta charakteryzuje się również brakiem opłat za przewalutowanie.   

Ponadto, sporym ułatwieniem w otrzymaniu tej pożyczki, jest fakt, iż bank akceptuje różne wykazane źródła dochodu, co otwiera drzwi o wiele większej liczbie kredytobiorców. Bank umożliwia też, skorzystanie z oferty jaką jest ten sam kredyt, ale wchodzący w zakres programu rządowego Rodzina na swoim

Podsumowanie: kredyt mieszkaniowy w BNP Paribas Bank Polska to oferta pozwalająca cieszyć się swobodą i wygodą w spłacaniu. Dzięki pakietowi ubezpieczeń, klient czuje się o wiele bardziej komfortowo, wiedząc, że bank „pomoże” mu w spłaceniu całej, zaciągniętej raty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Poznaniu

Telefon: +48 533 88 78 78