Doradcy Finansowi Poznań – bezpłatne porównanie kredytów

Działamy szybko i nowocześnie w sposób wiarygodny budując długotrwałe relacje naszymi z Klientami w Poznaniu oraz cały woj. wielkopolskim. Niezależni Eksperci Kredytowi z Poznania pomagają Klientom osiągnąć ich cele zapewniając szeroką gamę kompleksowych łatwo dostępnych usług finansowych i doradczych na konkurencyjnych warunkach. 

Naszym klientom indywidualnym pomagamy sfinansować wszystkie cele mieszkaniowe, jak i inne potrzeby konsumpcyjne, proponując szeroką ofertę kredytów hipotecznych i gotówkowych.

Podmiotom gospodarczym oferujemy kompletne projekty finansowania wszelkich nowych inwestycji lub refinansowanie już poniesionych kosztów remontów czy zakupów związanych z nieruchomościami. Proponujemy również pełną gamę kredytów potrzebnych do bieżącej obsługi firmy, takich jak kredyty obrotowe czy kredyty płatnicze.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Poznaniu

+48 533 88 78 78

Jesteśmy związani z rynkiem finansowym od 1997 roku, aktywnie budując pełną gamę produktów finansowych z wiodącymi Bankami na rynku Polskim. Wyznaczając nowe standardy obsługi zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, co zaowocowało podpisaniem umów agencyjnych z takimi Bankami jak: PKO Bank Polski S.A., Bank BPH, GE Money Bank S.A., Dom Bank, BPH Bank Hipoteczny S.A., Nordea Bank Polska S.A., ING Bank Śląski, mBank oraz wieloma innymi.

Nieprzerwanie rozszerzamy naszą ofertę, energicznie reagując na bieżące potrzeby rynku i nowe trendy na nim panujące. Działając w myśl tej zasady wprowadziliśmy do naszej oferty kredyty z uproszczoną procedurą, kredyty z premią termomodernizacyjną, szeroki wachlarz programów pomocowych oraz dotacji z Unii Europejskiej.

Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę związaną z naszą ofertą - wykonanie wycen (operatów szacunkowych), biznes planów, audytów cieplnych, opracowanie wniosków związanych z pozyskaniem kredytu czy leasingu.

Swoją siłę budujemy na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta oraz bardzo dobrych relacjach z bankami. Solidnym fundamentem naszej działalności jest wszechstronna znajomość rynku i mechanizmów finansowania na nim działających. Klient powierzając nam swoje potrzeby i oczekiwania - uzyskuje pewność zrealizowania najlepszych, indywidualnych rozwiązań.

Przygotowując ofertę źródła finansowania uwzględniamy potrzeby i sytuacje Klienta, przedstawiając mu, co najmniej dwa alternatywne rozwiązania. Pracujemy na tym samym oprogramowaniu, co Banki, co stanowi gwarancję rzetelności naszych usług. Klient może również liczyć na naszą pomoc od 8.00 do 20.00 przez siedem dni w tygodniu zarówno informacyjną, jak i techniczną w załatwianiu wszelkich formalności związanych z kredytem.

Niezależni Doradcy Kredytowi w Poznaniu - dlaczego warto?

W Poznaniu bardzo trudno jest otrzymać od banku kredyt hipoteczny. Dlaczego tak się dzieje? Wydawać by się mogło iż jest to nielogiczne, przecież banki powinny być zadowolone, kiedy ktoś chce skorzystać z ich usług. Zapominamy jednak o tym, że kredyt hipoteczny to ryzykowna produkt finansowy zarówno dla kredytobiorcy jak i dla banku. Jak więc zwiększyć swoje szanse na otrzymanie kredytu hipotecznego w Poznaniu? Najlepszym rozwiązaniem jest tu udanie się po pomoc do Niezależnego Doradcy Finansowego z Poznania który porówna dla nas oferty wszystkich banków i wynegocjuje najlepsze warunki.

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług eksperta kredytowego w Poznaniu, powinniśmy dobrze wybrać doradcę, który przeprowadzi nas przez całą procedurę kredytową. Tak jak wszędzie, jedni doradcy są bowiem lepsi i bardziej zaangażowani w sprawy klienta, inni natomiast nie starają się o to zbyt intensywnie. Sprawdź nasze rekomendacje gdyż jest to dla nas najlepsza recenzja.

Jesteśmy firmą bardzo zaangażowaną w sprawy naszych klientów, posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, potrafimy słuchać i doradzać, jaki rodzaj kredytu będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem. Nasze zaangażowanie przejawia się podczas negocjacji warunków Państwa kredytu z bankiem.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Poznaniu

+48 533 88 78 78