Jaki kredyt można uzyskać w oddziale, a jaki u eksperta kredytowego?

Jaki kredyt można uzyskać w oddziale, a jaki u eksperta kredytowego?

Firmy często wymagają posiadania dodatkowych środków na swoją działalność. Nie zawsze wewnętrzne zyski są w stanie pokryć wydatki, dlatego częstym pytaniem jest wtedy: jak uzyskać kredyt dla firm. Dzisiaj na szczęście wcale nie jest to skomplikowana procedura, ponieważ można dostać kredyt bez zawikłanych formalności i praktycznie od ręki. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak uzyskać kredyt dla firm, zapraszamy do sprawdzenia naszych porad!

Jak uzyskać kredyt dla firm?

Przede wszystkim dużo zależy od tego, jaki kredyt firmowy jest wymagany. Im niższa kwota, tym proście jest dostać pieniądze.

Z kolei jeśli chce się pożyczyć wyższą kwotę, wtedy trzeba zadać sobie pytanie, jak uzyskać kredyt dla firm, który będzie przy okazji tani oraz bezpieczny, zwłaszcza jeżeli mowa o setkach tysięcy złotych.

Dzisiaj dostępne są dla przedsiębiorców zarówno kredyty bankowe, jak i pozabankowe. Na samym początku warto sprawdzić oferty bankowe – są generalnie tańsze i udzielane są według zasad prawa bankowego. Niestety, nie zawsze otrzymuje się decyzję pozytywną.

Jak uzyskać kredyt dla firmy w Poznaniu?
Jak uzyskać kredyt dla firmy w Poznaniu?

Dlatego jeśli nie wiadomo, jak uzyskać kredyt dla firm od ręki i bez zbędnych formalności, lepiej jest zdecydować się na firmy pozabankowe. Parabanki gwarantują szybkie pieniądze, nawet przez internet. Do tego można dostać je nawet wtedy, gdy przedsiębiorstwo znajduje się w bazach dłużników, ma już obecnie jakieś obciążenia, nie jest w najlepszej sytuacji finansowej. Wtedy często przedsiębiorcy nie wiedząc, jak uzyskać kredyt dla firm w banku, udają się do instytucji pozabankowych. Tam jednak w parze z brakiem formalności dostaje się wyższe koszty, więc należy o tym pamiętać, zawierając umowę.

Podstawowe wymogi uzyskania kredytu w Poznaniu

W przypadku banków kredyty otrzymują przedsiębiorstwa posiadające dobrą sytuację finansową, nie mające znacznych obciążeń. Gdy bierze się kredyt na początek działalności, konieczne jest zaprezentowanie biznesplanu. Z kolei jeśli chodzi o parabanki, tutaj wymogi są minimalne, czyli często same dane identyfikujące przedsiębiorstwo. Gdy zatem myślisz, jak uzyskać kredyt dla firm, masz na to kilka atrakcyjnych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Poznaniu

Telefon: +48 533 88 78 78